czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 stycznia 2013
  • 22 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2556

Debaty o rozwoju naszego powiatu

Za nami:

Mieszkańcy powiatu bielskiego mogą wypowiedzieć się na temat strategii jego rozwoju. W tym celu organizowane będą specjalne spotkania.

Reklama

Starostwo powiatowe w Bielsku-Białej
Starostwo Powiatowe · fot. Powiat


- W związku z trwającym procesem aktualizacji "Strategii rozwoju powiatu bielskiego" określającej docelową wizję rozwoju, strategiczne cele oraz kierunki rozwoju społeczno - gospodarczego, które służyć będą zaspokojeniu potrzeb mieszkańców, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w cyklu spotkań, służących zdiagnozowaniu sytuacji lokalnej oraz wyznaczeniu priorytetów rozwoju powiatu - wyjaśnia starosta Andrzej Płonka.

Podczas spotkań przeprowadzona będzie analiza sytuacji społecznej, gospodarczej i infrastrukturalnej powiatu, wyznaczone zostaną kierunki jego przyszłego rozwoju oraz działania służące realizacji założonych postulatów.

Pierwsze z cyklu 4 spotkań o charakterze warsztatowym odbędzie się w dniu 22 stycznia w godzinach od 11.00 do 15.30 w sali 122 na I piętrze Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.