czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2122

"E-obywatel" dla mieszkańców

Od stycznia 2013 roku na terenie Gminy Bestwina będzie realizowany projekt "E-obywatel" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 9.5, Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Reklama

Projekt jest skierowany do mieszkańców Gminy Bestwina (osób pracujących i nieaktywnych zawodowo, w wieku od 18 do 60 kobiety i 65 mężczyźni roku życia).

Program zajęć obejmuje wszystkie siedem modułów przygotowujących do egzaminu zewnętrznego ECDL i obejmuje: podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych, użytkowanie komputerów, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, bazy danych, grafika menedżerska i prezentacyjna, a także przeglądanie stron internetowych i komunikacja.

Wszystkie zajęcia będą zorganizowane w Bestwinie i są nieodpłatne. Zainteresowani mieszkańcy gminy mogą zapisywać się u kierownika projektu Joanny Czernek-Jonkisz pod numerem tel. 600-967-398 lub pisząc na adres e-mail: biuro@infobiznes.bielsko.pl.

aka / czecho.pl

źródło: CKSiR Bestwina

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.