czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2005
  • wyświetleń: 885

Wybuch paliwa! - przyczyna eksplozji

Dwie osoby zostały ranne w wyniku wczorajszego (czwartek) wybuchu w jednej z firm transportowych w Czechowicach-Dziedzicach. Policja ustaliła już przyczynę eksplozji - była spowodowana nieprawidłowym zabezpieczeniem prac spawalniczych.

Zbiornik samochodu ciężarowego Iveco, wypełniony olejem napędowym, wybuchł podczas spawania na terenie bazy transportowej przy ul. Legionów. Dwaj czechowiczanie zostali ranni. Straty po wybuchu oszacowano na 7,5 tys zł. Mówi Elwira Jurasz z bielskiej policji www.download.radiomega.pl/newsy_sound/1110_001.mp3 class=dodaj>[posłuchaj].

Radio Mega FM

--------------------------------------------------------------------

Informacja z 2005.03.03, godz. 14

Dzisiaj (czwartek) doszło do wybuchu na stacji transportowej w Czechowicach-Dziedzicach! Na szczęście nikt nie zginął. Na terenie bazy transportowej przy ulicy Legionów, podczas spawania zbiornika z olejem napędowym w samochodzie ciężarowym Iveco doszło do wybuchu. Dwaj mężczyźni w wieku 50 i 48 lat z ciężkimi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Jeden z nich trafił na siemianowicką "oparzeniówkę", drugi leczy się w szpitalu w Pszczynie.

Iza

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.