czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1739

Bednorza: dwa lokale na wynajem

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. oferuje do wynajęcia dwa lokale usługowe o powierzchni: 82,26 m2 oraz 136,20 m2, łącznie 218,46 m2 położone w Pszczynie przy ul Ks. Bpa H. Bednorza 14-16. Istnieje możliwość połączenia obydwu lokali.

Bednorza 14 - rzut parteru
Bednorza 16 - rzut parteru

Lokale położone są na parterze budynku dwu klatkowego. Każdy z lokali dysponuje dwoma niezależnymi wejściami z obu stron budynku oraz podjazdem dla niepełnosprawnych prowadzącym na poziom parteru.

PTBS: lokale przy ul Bednorza


Lokale są w pełni wykończone: ściany pokryte farbą emulsyjną podłogi wykończone wykładziną dywanową, płytkami ceramicznymi i panelami podłogowymi i nadają się do prowadzenia działalności "od zaraz". Nie wymagają od najemcy żadnego nakładu finansowego. W każdym z lokali jest zaplecze socjalne.

Lokale są wyposażone w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania (gazowe), wodociągową, gazową, teletechniczną (telefon, Internet). Media rozliczane są indywidualnie przez najemcę z dostawcą.

Cena wynajmu miesięcznie to: 20 złotych netto/m2 plus obowiązujący podatek VAT. Kaucja w wysokości trzy krotnego czynszu brutto. Istnieje możliwość negocjacji warunków wynajmu.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
43-200 Pszczyna
Ul. Kilińskiego 5a
Tel. 32 212 85-55, 697 617 561
www.ptbspszczyna.pl
email: info@ptbspszczyna.pl