czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2013
  • wyświetleń: 3544

Stypendia dla sportowców

W budynku Urzędu Miejskiego odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów sportowych na rok 2013, które Burmistrz Czechowic-Dziedzic przyznał młodym zawodnikom i zawodniczkom z czechowickich klubów sportowych.

Reklama

stypendia sportowe
W ratuszu rozdano stypendia · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Stypendia zostały przyznane na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z dnia 2 sierpnia 2012 r. w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.

Stypendia otrzymali Paweł Wawrzyczek (KS Judo Czechowice-Dziedzice), Weronika Gałuszka, Dagmara Chmielniak, Karolina Kłaptocz, Joanna Krzok i Joanna Blachura (MKS Czechowice-Dziedzice, tenis stołowy), a wręczyli je Burmistrz Marian Błachut, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Stanisław Kopeć oraz Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.