czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 stycznia 2013
  • wyświetleń: 3651

Czechowice: oszukany w sieci

12 tys. zł wpłacił kilka dni temu na poczet zakupu samochodu jeden z mieszkańców naszego miasta. Pieniądze przekazał na wskazane konto przez osobę, która samochód chciała sprzedać za pośrednictwem jednego z portali internetowych.

Reklama

Po kilku dniach okazało się, że jest to prawdopodobnie oszustwo - bowiem jak poinformowano nas w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - do dnia dzisiejszego czechowiczanin nie otrzymał ani wymarzonego samochodu, ani zwrotu zaliczki. Sprawę o podejrzenie popełnienia przestępstwa zgłoszono na policję 24 stycznia.

To nie jedyne zdarzenie tego dnia w naszym mieście. Na ul. Klasztornej włamano się do jednej z piwnic, skąd skradziono rower o wartości 1100 zł.

Z kolei na ul. Traugutta zatrzymano 39-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Daewoo Lanos i miał we krwi 2 promile alkoholu.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.