czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2884

Nabór do Centrum Edukacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Artykuł sponsorowany:

Centrum Edukacji i Rozwoju ogłasza nabór zimowy na zajęcia dla dzieci.

CEiR
Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem · fot. www.ceir.pl


CEiR
Wybuchowe laboratorium · fot. www.ceir.pl


Klub Malucha Puchatek - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 20 m-ca do 3 lat, które nie chodzą jeszcze do przedszkola. Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykła potrzebę poznawania świata a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy dzieciom pluszowy miś- Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek). Dzieci pomagają mieszkańcom 100milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi, co zrobić by nie bał się ciemności, Tygryskowi co zrobić by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości, a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę niespodzianki w bucikach.

Zajęcia odbywają się w kilku grupach: poniedziałki godz. 17.00 i 18.00, czwartki godz. 17.00 i 18.00. Zajęcia dla dzieci powyżej 3 lat piątki godz. 18.00. Koszt 75,00

Język angielski dla dzieci najmłodszych od 3 lat do 6 lat (w grupach wiekowych!) - Na naszych zajęciach przede wszystkim wykorzystywane są metody pedagogiki zabawy Program nakierowany jest na rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia, dużą rolę odgrywają zajęcia ruchowe, plastyczne i muzyczne. Dzieci szybko uczą się, jeśli skupiają się na zadaniach do wykonania, które niosą ze sobą element konkurencji lub zdobycia nagrody. Każda lekcja to świetna zabawa z językiem angielskim. Dzieci poznają język w swoim naturalnym środowisku jakim jest świat zabawy.

Zajęcia odbywają się we wtorki godz. 18.00 (gr. 3) i środy godz. 18.00 (gr. 4), koszt 80,00.

CEiR · fot. www.ceir.pl


Język angielski dla dzieci z klas I-III - Dzieci poznają język przy pomocy zabawy, dlatego główną zasadą naszego kursu jest uczymy się bawiąc. W ten sposób rozbudzamy w dziecku naturalną chęć poznawania   nowych słówek i zwrotów. Zabawom dzieci towarzyszy zwykle element pokonywania trudności (wysiłek umysłowy bądź wysiłek fizyczny), który jest jednym z podstawowych warunków dalszego rozwoju. Jednocześnie taki rodzaj pracy może wzbudzać zainteresowanie, cieszyć i bawić. Jest w nim miejsce zarówno na działania indywidualne jaki i zespołowe, na działania zupełnie samodzielne, i te z pomocą dorosłego. Dzieci uczą się pisania i czytania w języku obcym.

Termin zajęć do ustalenia.

Pracownia Gepetto - to kameralna pracownia plastyczna. Dzieci w czasie zajęć tworzą drewniane zabawki, wybierając je z szerokiej gamy wzorów. Od stycznia obszar działań artystycznych został poszerzony, dzieci także: malują na wodzie, tkaninach, lepią z gliny, ozdabiają przedmioty techniką decoupage, malują na płótnie. Głównym celem zajęć jest rozwijanie twórczości dziecka i eksperymentowanie z przeróżnymi materiałami.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 17.00, koszt 100,00 (w cenę wliczone są materiały)

Wybuchowe laboratorium - na zajęciach dzieci poznają świat od strony praktycznej, aby się o czymś przekonać wykonują szereg eksperymentów. Program powstał z inspiracji znanym hasłem "Pokaż mi a zapamiętam i zrozumiem". Zajęcia odbywają się raz w miesiącu. Tematem w lutym będzie Tajemniczy magnez.
Koszt: 25,00 (jeden warsztat)

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy! Więcej informacji: www.ceir.pl oraz facebook.com/centrum.eir. Zapraszamy do polubienia naszego profilu.

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Michałowicza 16

kom. 509-857-687

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj