czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 marca 2013
  • wyświetleń: 2880

Uczniowie Silesii w Granadzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

10 uczniów technikum organizacji reklamy Zespołu Szkół Silesia wraz z Panią Anną Gajewską od niedzieli przebywają w Granadzie w Hiszpanii w związku z realizacją projektu pt "Grafik komputerowy - profesja z pasją" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Leonardo da Vinci dofinansowanego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zespół Szkół Silesia
Uczniowie ZS Silesia w Granadzie · fot. ZS Silesia


Uczniowie odbywają praktyki w miejscowych firmach, uczestniczą w lekcjach języka hiszpańskiego a w wolnym czasie realizują program kulturowy. W programie między innymi spektakl flamenco, zwiedzanie miasta Granada i wiele innych atrakcji w regionie Andaluzji. Relacje z pobytu można śledzić na blogu projektowym pod adresem zssilesia-granada.blogspot.com.

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" .
Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie".

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną ani za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.

aka / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj