czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 marca 2013
  • wyświetleń: 1992

Naturhouse:Specjaliści poszukiwani

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj

Artykuł sponsorowany:

Zmień specjalizację na zdrowszą - zaprasza Naturhouse w Czechowicach-Dziedzicach w ramach Ogólnopolskiej Akcji "Specjaliści poszukiwani".

Naturhouse


W pracy myślimy głównie o obowiązkach, awansach, wynagrodzeniach, rozwoju kariery lub urlopach - a o jedzeniu i jego wpływie na pracę znacznie rzadziej lub wcale. A według Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO) racjonalne odżywianie może wpływać na wzrost wydajności pracy aż o 20%.

Akcja "Specjaliści poszukiwani" organizowana przez Naturhouse jest kierowana do tych wszystkich specjalistów różnych profesji, którzy chcą zmienić się w specjalistów od zdrowego i przyjemnego odżywiania.

W pracy spędzamy połowę aktywnego dnia, gdzie musimy wykazać się energią, kreatywnością, skupieniem, precyzją, a nawet siłą. Aby w pełni efektywnie wykonywać powierzone nam zadania, konieczne jest odpowiednie odżywienie organizmu. To, w jaki sposób się żywimy w pracy, ma zasadniczy wpływ na nasze samopoczucie, stan zdrowia, a także wygląd - co w wielu zawodach ma duże znaczenie - i wymiernie wpływa na osiągane przez nas sukcesy zawodowe.

- Złe nawyki żywieniowe oraz siedzący tryb pracy wiążą się z występowaniem nadwagi i otyłości. A ta może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i chorób takich jak: miażdżyca, cukrzyca, zwyrodnienia kręgosłupa, a nawet nowotwory - mówi Anna Wierzgoń, dietetyk Naturhouse.

Czasem wydaje nam się, że jeśli cały dzień nic nie jemy w pracy, to jeden batonik lub kanapka z fastfood’a nam nie zaszkodzi, ale jedzone kilka razy w tygodniu w pośpiechu mogą przynieść fatalne skutki. Dlatego Naturhouse zaprasza wszystkich specjalistów, wszystkich zawodów oraz pracodawców do konsultacji i zmiany swoich specjalizacji z "łasuchowania", "wieczornego chrupania", "kabanosów zajadania" na nowe zdrowe, proste i smaczne, a przede wszystkim efektywne kompetencje: "zdrowego śniadania", "pełnowartościowych obiadów gotowania" czy "warzywnych przekąsek chrupania". Można się tego nauczyć przyłączając się do bezpłatnej akcji "Specjaliści poszukiwani" - Centrum Dietetyczne Naturhouse w Czechowicach-Dziedzicach czeka na chętnych.

O Naturhouse

W Centrum Dietetycznym Naturhouse specjalista pomaga zdrowo schudnąć, wprowadzić do jadłospisu prawidłowe zasady żywienia, czy też zadbać o piękny wygląd: skórę, włosy, paznokcie. Oferta Naturhouse jest kompleksowa: obejmuje indywidualny plan dietetyczny, opiekę dietetyka (cotygodniowe spotkania) i naturalną suplementację. Więcej informacji na pod Numerem Telefonu 796-977-977.

Naturhouse Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj