czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3617

Chcieli ukraść wódkę i prostownicę

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi parze rabusiów, którzy w jednym z czechowickich sklepów usiłowali skraść alkohol i prostownicę do włosów. Sprawcy zostali ujęci przez pracowników ochrony i przekazani w ręce policjantów.

Reklama

28-letni mężczyzna i towarzysząca mu 19-latka pojawili się w sklepie przy ul. Słowackiego. Nerwowo krążyli pomiędzy półkami z towarem, co chwilę rozglądając się na boki, czy przypadkiem nie są obserwowani.

Nie umknęło to uwadze pracowników ochrony, którzy zauważyli, jak sprawcy kradną kilka butelek wódki i prostownicę do włosów - towar o wartości 550 zł. Ujęli złodziei i przekazali ich w ręce mundurowych. Policjanci z Czechowic-Dziedzic przedstawili zatrzymanym zarzuty kradzieży, za co grozi im teraz do 5 lat za kratami.

To nie jedyna kradzież, do której doszło w tym sklepie. Na gorącym uczynku przestępstwa zatrzymano także 31-letniego mężczyznę, który ukradł artykuły spożywcze o wartości prawie 300 zł. Skradzione mienie odzyskano, a rabuś usłyszał zarzuty.

ab / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.