czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 5415

Szarżowali quadem po "pijaku"

Bielscy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło niedzielnym popołudniem około godziny 14.30 w Kaniowie na ul. Grobel Borowa. Do szpitala trafili dwaj mężczyźni podróżujący niezarejestrowanym quadem po drodze publicznej.

Reklama

Z ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Pojazd przewrócił się i przygniótł jadących nim mężczyzn w wieku 35 i 27 lat. Obaj poszkodowani byli prawdopodobnie nietrzeźwi. Pobrano od nich krew do dalszej analizy.

Na skutek wypadku starszy z mężczyzn doznał poważnych obrażeń ciała, m.in.: złamania obojczyka, łopatki, żeber, pęknięcia kręgów oraz urazu głowy. Młodszy, po zaopatrzeniu w szpitalu został zwolniony do domu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku, a w szczególności, który z mężczyzn kierował quadem, obaj zaprzeczają bowiem, że siedzieli za kierownicą tego pojazdu.

Policja prosi świadków zdarzenia o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, nr alarmowe 997, 112.

ab / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.