czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2426

Uczniowie ZS Silesia w Hiszpanii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W marcu grupa uczniów Technikum nr 2 przebywała w Granadzie w Hiszpanii. Wymiana odbyła się w związku z realizacją unijnego projektu pt. "Grafik komputerowy - profesja z pasją".

Reklama

wymiana
Uczniowie ZS Silesia w Hiszpanii


Uczniowie odbyli 3 tygodniowe staże w miejscowych firmach, uczestniczyli w lekcjach języka hiszpańskiego, a w wolnym czasie realizowali program kulturowy. Wszyscy uczestnicy projektu ukończyli staż i otrzymali imienne certyfikaty Europroyectos, instytucji goszczącej, potwierdzające odbycie praktyk.

Dodatkowo otrzymają również "Europass Mobility", który jest dokumentem potwierdzającym odbyte szkolenia i praktyki za granicą, honorowanym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Uczestnicy stażu nie tylko uzyskali wyższe kwalifikacje zawodowe, ale również poznali realia życia, nauki i pracy w obcym kraju, pokonywali bariery językowe. Trzy tygodnie, z dala od bliskich i rodzin - sami radzili sobie doskonale.

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie". Relacje z pobytu można śledzić na blogu projektowym nad którym ciągle pracujemy, pod adresem www.zssilesia-granada.blogspot.com.

źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj