Wiadomości

  • 23 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 34871

Czechowice w Google Street View!

Całą gminę Czechowice-Dziedzice, w tym sołectwa, można obejrzeć już w internetowej aplikacji Google Street View. To proste narzędzie, które umożliwia wirtualny spacer po świecie. Dzięki niemu możemy odkrywać nie tylko odległe zakątki i duże metropolie, ale także zobaczyć swój dom.

Niepodległości
Ulica Niepodległości · fot. Google Street View


Traugutta, Google Street View
Ulica Traugutta · fot. Google Street View


Google, Legionów
Ulica Legionów · fot. Google Street View


Street View jest funkcją Map Google, która pozwala użytkownikom wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. W ramach Street View można oglądać ujęcia wykonane na wszystkich siedmiu kontynentach.

Najpierw sfotografowano firma Google sfotografowała kilka miast w całej Polsce i te mogliśmy podziwiać w internecie w marcu ubiegłego roku. Kilka miesięcy później, na przełomie czerwca i lipca (podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej), Google wykonało zdjęcia w naszej gminie oraz regionie.

Efekt tej pracy możemy podziwiać w internecie od 23 kwietnia. W tym celu wystarczy wejść na stronę maps.google.pl/maps?q=Czechowice-Dziedzice i żółtą postać znad opcji przybliżania i oddalania mapy przesunąć na wybrany punkt na mapie.

Jeżeli odnajdziecie ciekawe zdjęcie, sytuację uchwyconą przez kamery Google, zachęcamy do nadsyłania tych fotografii lub odpowiednich linków na adres redakcja@czecho.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.