Wiadomości

  • 27 kwietnia 2013
  • 4 maja 2013
  • wyświetleń: 7692

Niemałe pieniądze na koncert

Podczas tegorocznej gali finałowej konkursu "Czechosław" wystąpiła gwiazda światowego formatu - Ray Willson. Kameralny koncert byłego wokalisty zespołu Genesis kosztował niemałe pieniądze.

ray willson
Występ zagranicznej gwiazdy kosztował 21,5 tys. zł · fot. Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek


Czechowiccy radni byli pod wrażeniem organizacji gali "Czechosława", która odbyła się po raz pierwszy w Willi Eureka. Swoją drogą gospodarz wieczoru zdobył jedną z dwóch przyznanych w konkursie statuetek.

Podczas sesji rady miejskiej burmistrz Marian Błachut tłumaczył, dlaczego postanowiono przenieść imprezę z Miejskiego Domu Kultury do Willi Eureka. - W Miejskim Domu Kultury nie było za bardzo miejsca na rozmowy biznesowe, a przedsiębiorcy chcą prowadzić z samorządowcami dialog - mówił Marian Błachut.

Zapytaliśmy urzędników o koszt organizacji imprezy. Okazuje się, że całkowity koszt gali "Czechosława" wyniósł 29 tys. zł brutto. Zdecydowaną większość tej sumy stanowił występ gwiazdy wieczoru wraz z kwartetem - 21,5 tys. zł brutto.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.