czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2013
  • 5 maja 2013
  • wyświetleń: 4416

Prace na Węglowej na ukończeniu

Kończą się prace drogowe na ulicy Węglowej związane z remontem ulicy na odcinku od ul. Traugutta do ul. Brzechwy, które 4 marca zostały wznowione po przerwie spowodowanej nastaniem zimy. Dziś planuje się zakończenie głównych prac związanych z porządkowaniem nawierzchni drogi.

Reklama

Zadanie "Remont drogi powiatowej nr 4447S, w km 0+573-1+413 ul. Węglowa w Czechowicach-Dziedzicach" jest realizowane przez Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej

Prace na Węglowej na ukończeniu · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Obejmowało: mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej, wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną i mineralno-asfaltową, wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych i asfaltowych (na specjalnej stalowej siatce, mającej m.in. zapewnić drodze większą odporność i trwałość), rozebranie krawężników betonowych i kamiennych i ułożenie krawężników betonowych na podsypce cementowo-piaskowej, ułożenie chodników z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo-piaskowej, a ponadto oznakowanie ulicy, czyszczenie studzienek rewizyjnych oraz regulację studzienek i włazów kanałowych.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.