Wiadomości

  • 14 maja 2013
  • wyświetleń: 3159

Pożar na ogródkach działkowych

Na 20 tys. złotych oszacowano wstępnie straty po pożarze jaki wybuchł w nocy z poniedziałku na wtorek na terenie ogródków działkowych w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Górniczej.

Pożarem objęte było pomieszczenie gospodarcze przyległe do murowanej altany. Ponadto zapaliła się częściowo konstrukcja dachu oraz znajdująca się w bliskim sąsiedztwie drewniana altana. W czasie wybuchu pożaru w budynku znajdował się mężczyzna, który poinformował, że pożar powstał prawdopodobnie przez żar papierosa, który wypadł mu podczas znoszenia drewna na opał.

W wyniku pożaru spaleniu uległa drewniana przybudówka z wyposażeniem (rower, drewno opałowe, elektronarzędzia), okno oraz częściowo ściana budynku. Nadpaleniu uległ również dach altany przylegającej do budynku. W działaniach trwających blisko dwie i pół godziny, wzięło udział 6 jednostek straży pożarnej.

aka / czecho.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.