Wiadomości

  • 14 maja 2013
  • wyświetleń: 3536

Awantura: z siekierą na 65-latka

78-letni czechowiczanin zaatakował siekierą 65-letniego mężczyznę i kto wie, jak zakończyłaby się awantura, gdyby nie szybka reakcja kolegów ofiary, którzy zapobiegli dalszej eskalacji agresji ze strony starszego mężczyzny. Wezwani na miejsce policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali napastnika, któremu za przestępstwo to grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym z czechowickich mieszkań przy ul. Kraszewskiego. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w czasie której 78-latek zaatakował siekierą swojego młodszego kolegę. Pokrzywdzony doznał rany ciętej ręki. Adwersarze zostali rozdzieleni przez pozostałych gości, którzy przebywali w tym czasie w mieszkaniu.

Policjanci zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała pokrzywdzonego i kierowanych wobec niego gróźb. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego dozór policyjny, zakazał mu tez zbliżania się do ofiary.

aka / czecho.pl

źródło: KPP Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.