czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 maja 2013
  • 17 lipca 2013
  • wyświetleń: 4302

Muzobus przyjedzie do Czechowic

Za nami:

Wraz z Narodowym Instytutem Audiowizualnym zapraszamy do udziału w wakacyjnym projekcie edukacyjnym Muzobus. W dniu 17 lipca NIA wraz ze swoimi trenerami odwiedzi Czechowice-Dziedzice oraz 15 innych miast w 16 województwach, w każdym z nich przeprowadzi jednodniowy warsztat dla nauczycieli, studentów, animatorów oraz edukatorów zajmujących się edukacją muzyczną.

Rejestracja na szkolenia trwa do 3 lipca!

Część zajęć zostanie przeprowadzonych w sali warsztatowej, a część - w plenerze. Ich program obejmuje nagrywanie dźwięku, naukę podstawowej obsługi programu do jego montażu, metody aktywnego słuchania, spacer akustyczny oraz podstawy rytmiki. Uczestnicy otrzymają narzędzia do aktywizowania młodzieży i twórczej pracy z muzyką.

Pod czujnym okiem trenerów uczestnicy stworzą 16 miniatur muzycznych, które następnie zostaną wydane w formie płyty, przygotowanej i zmontowanej przez Piotra Waglewskiego (EMADE). Nagrania będą również naniesione na muzyczną mapę Polski, dostępną na stronie Muzykoteki Szkolnej.

Jeśli chcesz wziąć w warsztatach Muzobus, chcesz poszerzyć swoją wiedzę i poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie ! Rejestracja trwa do 3 lipca. Uczestnicy szkoleń będą mieli szansę na wygranie iPoda Shuffle, słuchawek lub wydawnictw NInA.

Oprócz cyklu szkoleń, przygotowano też mini-warsztaty muzyczne, które będą towarzyszyły tegorocznej akcji Lato z Radiem. Do wspólnych muzycznych poszukiwań zachęcamy nie tylko nauczycieli i edukatorów ale całe rodziny.

Informacje na temat programu szkoleń, miejsc, które odwiedzi Muzobus oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Muzykoteki Szkolnej w zakładce Muzobus.

Ambasadorami projektu zostali: Urszula Dudziak, Dorota Miśkiewicz, Paula i Karol, Artur Rojek, Kasia Stankiewicz oraz Piotr Waglewski. Organizatorami warsztatów Muzobus jest Narodowy Instytut Audiowizualny. wraz z Gminą Czechowice-Dziedzice.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.