czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 maja 2013
  • 25 maja 2013
  • wyświetleń: 3587

Rolkowisko na terenie BPTL

Za nami:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom "Z sercem na dłoni" zaprasza dzieci i dorosłych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania do udziału w "Rolkowisku", które odbędzie się 25 maja na terenie Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji w Kaniowie (dojazd od strony Czechowic-Dziedzic ulicą Górniczą).

Impreza rozpoczyna się o godzinie 11.00 od biegu Open (ok. 1,5 km), w którym mogą wziąć udział wszyscy bez względu na wiek i płeć. Następnie rozegrane zostaną biegi w poszczególnych kategoriach wiekowych: przedszkolaki i zerówki, klasy I-III, klasy IV-VI, gimnazjum, szkoły średnie i starsi.

Organizatorzy przewidzieli także zabawy, slalomy na rolkach, wspólną naukę jazdy, a także pokaz, jaki zaprezentują freestylowcy z Katowic i Sosnowca.

Wideo z Rolkowiska 2012:Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest okazanie pisemnej zgody rodzica bądź prawn ego opiekuna na udział w "Rolkowisku" (dotyczy to wszystkich poniżej 18 roku życia). Należy także zabrać kask i ochraniacze (jeśli ktoś posiada).

Do zdobycia puchary ufundowane przez wójta gminy Bestwina oraz Przewodniczącego Związku Zawodowego "Kadra" przy PG "Silesia" a także medale i upominki.

Opiekę medyczną nad imprezą sprawować będzie Służba Maltańska.
Wzór zgody zamieszczony jest poniżej. W razie pytań można dzwonić: 698606182 (Iwona), 501434935(Marcin).

Druki zgody opiekunów na udział w "Rolkowisku" można pobrać ze strony www.stowarzyszenie.gminabestwina.info lub www.gminabestwina.info. Serdecznie zapraszamy! Na miejscu będzie czynny bufet.

danielek2002 / klub.czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.