czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 maja 2013
  • wyświetleń: 6962

Poważne pobicie na Waryńskiego

Zwykła pyskówka stała się przyczyną poważnego pobicia, do którego doszło na czechowickiej ul. Waryńskiego. Policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o to przestępstwo, za które grozi im teraz do 3 lat za kratami.

Pijany 19-latek i jego o trzy lata starszy kolega zaczepili stojącego przed sklepem czechowiczanina i jego dziewczynę, pod adresem której skierowali błahe uwagi. Słowna zaczepka nie przypadła jednak do gustu 20-latkowi.

W efekcie zwykła kłótnia szybko przerodziła się w rękoczyny. Sprawcy zaatakowali pokrzywdzonego i dotkliwie go pobili. Rzucili się do ucieczki, ale nie zdążyli uciec daleko. Chwilę później zatrzymali ich policjanci z Czechowic-Dziedzic.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawcy mieli od 1 - 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Przedstawiono im już zarzuty pobicia, za co mogą spędzić w więzieniu najbliższe 3 lata.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.