czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 maja 2013
  • wyświetleń: 2532

Kąpielisko: trwają badania wody

Na miejskim kąpielisku trwają ostatnie prace przed rozpoczęciem sezonu. Oficjalne otwarcie nastąpi 1 czerwca. Wtedy będzie można skorzystać z pierwszej kąpieli.

- Jeśli pogoda pozwoli jest szansa, aby w trakcie długiego weekendu, który rozpoczyna się 30 maja kąpielisko zostało już otwarte. Jednak nic nie możemy obiecać, wszystko zależy od pogody - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Adam Leśnik.

Obecnie trwają badania wody. - Gdy wypadną dobrze, Sanepid dopuści nasz otwarty basen do użytkowania - podkreśla dyrektor Leśnik.

Dla sympatyków miejskiego kąpieliska mamy dobrą wiadomość. Nie będzie podwyżek w tym sezonie. Ceny wejściówek pozostaną w tej samej wysokości co w ubiegłym roku.

I choć korzystanie z odkrytego basenu cieszy, to z pewnością widok basenowego budynku nie napawa dumą. Budynek ten wymaga generalnego remontu. Obecnie wykonywane są "kosmetyczne" prace mające na celu zabezpieczenie przed dalszymi zniszczeniami.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.