Wiadomości

  • 31 maja 2013
  • wyświetleń: 4707

Czy ktoś widział ten wypadek?

W czwartek 30 maja w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Niepodległości doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego poważne obrażenia odniósł 29-letni rowerzysta.

Do zdarzenia doszło na wysokości posesji nr 79. Z ustaleń wynika, że kierujący rowerem jechał chodnikiem, gdzie został potrącony przez pojazd o nieustalonej marce. Kierowca tego pojazdu nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca wypadku.

Na skutek potrącenia rowerzysta doznał złamania żeber, obojczyka i stłuczenia płuc. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do dalszej analizy na zawartość alkoholu.

Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230 lub najbliższą jednostką Policji, nr alarmowe 997, 112.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.