czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 czerwca 2013
  • 5 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1956

Spotkanie nt. ochrony środowiska

Za nami:

5 czerwca w Pałacu Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się II Forum Liderów Ochrony Środowiska.

FLOŚ


Inauguracyjne spotkanie odbyło się w Pszczynie w marcu i spotkało się z dużym zainteresowaniem, co spowodowało podjecie decyzji o jego kontynuacji i o cykliczności spotkań.

Forum jest spotkaniem grupy Liderów ds. Ochrony Środowiska przedstawicieli różnych branż przemysłu. Celem tej inicjatywy jest stworzenie płaszczyzny, na której koledzy "po fachu" mogliby wymieniać się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami.

Uczestnicy pierwszego forum intensywnie dyskutowali na temat praktycznego zastosowania przepisów Prawa Ochrony Środowiska. Podczas omawiania zmian, jakie niosą ze sobą nowe przepisy każdy uczestnik miał możliwość zasięgnięcia cennej opinii specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w praktycznym wdrażaniu często skomplikowanych i niezrozumiałych zapisów prawa. Dużo ciekawych kwestii zostało poruszonych i wyjaśnionych przez eksperta Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.