czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 czerwca 2013
  • wyświetleń: 5780

Wyższe studia w Czechowicach

W Czechowicach jest możliwość podjęcia nauki w wyższej uczelni. I choć nie mamy kadry i budynku uczelni to mieszkańcy mogą podjąć eksternistycznych studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych na renomowanych warszawskich uczelniach wyższych.

Studiowania umożliwia miejscowy Ośrodek Kształcenia na Odległość mieszący się w budynku Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach.

Oferta skierowana jest do wszystkich osób bez względu na wiek, mieszkających z dala od centrów uczelnianych oraz osób, które z różnych przyczyn nie mogą studiować inaczej.

Ośrodek w Czechowicach współpracuje z Wyższą Szkołą Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie, Wyższą Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych i Instytutem Studiów Podyplomowych w Warszawie. Trwa nabór. Szczegółowe informacje przy ul. Traugutta 11, tel. 32 215-29-27, 503-080-518, 792-988-005.

nan / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.