czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 czerwca 2013
  • 13 lipca 2013
  • wyświetleń: 10868

Dofinansowania do przyłączy

Wszyscy właściciele nieruchomości w Czechowicach-Dziedzicach mają obowiązek wykonania przyłączy do nowej kanalizacji na własny koszt. Część może jednak skorzystać z dofinansowania na ten cel.

kanalizacja
Można otrzymać dofinansowanie nawet do 45% wartości przyłącza.


Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej czyni starania o pozyskanie środków z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na dofinansowanie budowy przyłączy kanalizacyjnych. W tym celu PIM złoży wniosek w konkursie organizowanym przez NFOŚiGW.

Dofinansowaniem mogą być objęte gospodarstwa domowe (w tym również zarządzane przez wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie mieszkaniowe) zlokalizowane na terenach, na których budowana jest kanalizacja sanitarna.

Warunkiem uzyskania dofinansowania z NFOŚiGW jest m.in. zawarcie umów przez PIM Spółka z o.o. z mieszkańcami zainteresowanymi dofinansowaniem do budowy przyłącza kanalizacyjnego. W przypadku uzyskania dofinansowania z NFOŚiGW właściciele objętych wnioskiem nieruchomości mogą liczyć na dofinansowanie do 45% wartości przyłącza w formie bezzwrotnej dotacji.

Wszelkie warunki oraz niezbędne wnioski dotyczące dofinansowania można znaleźć na stronie pim.czechowice-dziedzice.pl.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.