czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 czerwca 2013
  • 16 czerwca 2013
  • wyświetleń: 21337

Wypadek motocyklisty na DK-1

W sobotę około godziny 16.30 na wysokości Zajazdu Bartosz w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Droga w kierunku Bielska-Białej była zablokowana przez około godzinę.

wypadek
Wypadek motocyklisty na DK-1 · fot. Akra2


52-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic nie zachował ostrożności przy zmianie pasa ruchu z prawego na lewy. Kierujący Fiatem Panda w ostatniej chwili zauważył w lusterku motocykl i szybko powrócił na pas prawy. Mimo tego 41-letni motocyklista rozpoczął już gwałtowny manewr hamowania, podczas którego przewrócił się na jezdnię. Zanim jednoślad się zatrzymał, pojazd odbił się jeszcze od Forda Fiesty.

- W wyniku zdarzenia 41-letni kierowca motocykla i 31-letnia pasażerka odnieśli liczne obrażenia. Kierowca ma złamany obojczyk i prawą rękę, pasażerka doznała złamania lewej ręki i wstrząśnienia mózgu. Oboje przebywają w szpitalu - mówił zastępujący oficera prasowego bielskiej policji Jacek Śliwka.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga w kierunku Bielska-Białej była zablokowana przez około godzinę.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.