Wiadomości

  • 16 czerwca 2013
  • 22 czerwca 2013
  • wyświetleń: 2041

Komu nagrodę Promotio Urbis?

Do 30 czerwca można zgłaszać kandydatów do nagrody Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice Anno Domini 2013. Nagroda jest formą wyróżnienia i uhonorowania najwybitniejszych osób związanych z gminą Czechowice-Dziedzice.

Roman Dzida, promotio urbis
Roman Dzida odbierający Promotio Urbis · fot. centrumfotograficzne.com


Kandydatów do nagrody zgłaszać mogą stowarzyszenia, a także inne organizacje społeczne i gospodarcze działające na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice, komisje Rady Miejskiej oraz Burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Na decyzję o tym, kto zostanie uhonorowany zaszczytnym mianem wyjątkowego promotora naszego miasta, mieszkańcy naszej gminy mogą mieć wpływ sami, przedstawiając kandydatury animatorów życia kulturalnego, naukowego, sportowego, społecznego - osoby wyróżniające się w swojej pracy i pasjach. Nagroda może być indywidualna, bądź zbiorowa, może być przyznawana osobie fizycznej bądź osobie prawnej.

Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać: dane osobowe kandydata do nagrody, przedstawienie osiągnięć kandydata wraz z uzasadnieniem, ewentualną opinię autorytetu z danej dziedziny.

Wypełnione wnioski - zgłoszenia kandydatów, zgodne z zamieszczonym poniżej wzorem, przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, w Biurze Podawczym, w zamkniętych kopertach z opisem: "Promotio Urbis 2013".

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.