czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 czerwca 2013
  • wyświetleń: 3528

Policja poszukuje świadków

Policja poszukuje świadków wypadków, do których doszło ostatnio na drogach.

3 czerwca około 08.35 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Niepodległości, w którym kierujący samochodem m-ki Fiat Seicento w rejonie posesji nr 79 potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię po wyznaczonym przejściu dla pieszych, w wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała.

7 czerwca około 15:50 w Zabrzegu na ul. Stadionowej w rejonie posesji nr 1, w którym kierujący nieustalonym pojazdem potrącił mężczyznę prowadzącego wózek dwukołowy, poruszającego się prawą stroną jezdni w kierunku ul. Sikorskiego, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia w kierunku Ligoty, w wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała.

Świadków tych wypadków prosimy o pilny kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, nr tel. 33 8121-30 lub najbliższą jednostką policji - nr alarmowe 997, 112.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.