czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 czerwca 2013
  • 22 czerwca 2013
  • wyświetleń: 2740

Temat bieżni znów powraca

Po raz kolejny na sesji Rady Miejskiej pojawił się temat odbudowy bieżni przy czechowickim Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie.

bieżnia
Pozostałości po bieżni · fot. ab / czecho.pl


Korzystając z obecności starosty bielskiego radny Bartłomiej Fajfer postanowił po raz kolejny przypomnieć gospodarzowi powiatu o bieżni.

- W trakcie prac związanych z budową "Orlika" bieżnia została kompletnie zniszczona. Czy w budżecie powiatu znajdą się pieniądze na bieżnie? - pytał wiceprzewodniczący Rady Miejskiej.

- Bieżnia miała kosztować 20 tys. złotych, jednak nasi inspektorzy nadzoru stwierdzili na miejscu, że robienie bieżni bez odwodniania nie ma najmniejszego sensu. Zrobiło się z tego 80-90 tys. złotych. Na dzień dzisiejszy powiat takich pieniędzy nie ma. Poczekamy, może coś w tej materii uda się zrobić. Zależy nam, żeby bieżnia została wykonana, bo myślę, że to byłaby dobra oferta dla pobliskiego liceum - mówił starosta bielski, Andrzej Płonka.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.