czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 9 lipca 2013
  • wyświetleń: 1571

Ocena roku w Centrum Dogoterapii

Co tak naprawdę znaczy mieć psa? Jak odnaleźć w nim przyjaciela i nauczyciela? Jak być jego mądrym przewodnikiem? Odpowiedzi na te pytania udziela Polskie Centrum Dogoterapii.

Centrum dogoterapii
Polskie Centrum Dogoterapii podsumowało rok szkolny 2012/2013.


Dogoterapia to metoda, która doskonale łączy naukę oraz zabawę. Prowadzona jest przez wykwalifikowanych dogoterapeutów. W terapii motywatorem jest odpowiednio wyszkolony pies. Pogłębiając wiedzę na temat dogoterapii możemy odkryć, jakie możliwości daje nam udział psa w pracy z najmłodszymi. Dzieci podczas zajęć w domowej atmosferze zdobywają wiedzę i umiejętności, dzięki którym kontakt z pupilem staje się bezpieczny i komfortowy dla obu stron, a jednocześnie daje szansę na rozwijanie własnej osobowości.

Polskie Centrum Dogoterapii podsumowało rok szkolny 2012/2013. W programie "Bezpieczny pies - bezpieczne dziecko" wzięło udział 5 tys dzieci. W ramach projektu odbyło się 19 spotkań edukacyjnych w galeriach handlowych. Do pacy zatrudniono 18 psów. Szczegółowe informacje dotyczące podsumowania roku PCD można znaleźć na plakacie po prawej stronie.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.