czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 lipca 2013
  • wyświetleń: 4564

Budowa kanalizacji - utrudnienia

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w Czechowicach-Dziedzicach. Prace prowadzone są w ramach projektu "Regulacja gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Czechowice-Dziedzice".

kanalizacja
Budowa sieci kanalizacyjnej w rejonie ulicy Grabowickiej · fot. pim.czechowice-dziedzice.pl


Obecnie prace trwają na ponad 30 odcinkach. W pierwszej kolejności zakończyć powinny się roboty na ulicach Pasieki, Sadowej, Górniczej (bocznej), Barlickiego (bocznej) i Głowackiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Prace trwają także wciąż w rejonach ulic: Słowackiego, Studenckiej, Niepodległości, Wąskiej, Jagiellońskiej, Klasztornej, Porzeczkowej, Truskawkowej, Kochanowskiego, Hutniczej, Drzymały i Sąsiedzkiej. Wiąże się to najczęściej z utrudnieniami, zwężeniem pasa jezdni, a w niektórych przypadkach wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

W Zabrzegu prace są prowadzone w rejonach ulic: Łąkowej, Oblaska, Majowej, Letniej, Zimowej, Wiosennej, Nowy Świat, Stadionowej, Sikorskiego, Świerklocz, Miliardowickiej, Pasiecznej, Widnej, Korfantego i Cisowej.

W Ligocie budowa kanalizacji trwa na ulicach: Rybackiej i Sokoły.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.