czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 lipca 2013
  • 19 lipca 2013
  • wyświetleń: 5672

Nowy komendant w Czechowicach

Decyzją Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej insp. Bogdana Zaręby, na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach został powołany podinsp. Zbigniew Gacek, który dotychczas pełnił w komisariacie funkcję zastępcy komendanta.

Zbigniew Gacek komendant
Zbigniew Gacek został nowym komendantem czechowickiego komisariatu · fot. KMP Bielsko-Biała


Zbigniew Gacek swoją karierę rozpoczynał 1989 roku w Pszczynie, gdzie w roku 1995 awansował na stanowisko Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego. W 2003 roku objął stanowisko Naczelnika Sekcji Kryminalnej w Komisariacie Policji III w Bielsku-Białej, a dwa lata później awansował na stanowisko zastępcy komendanta tego komisariatu. Od 2011 roku piastował stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach.

W 2002 roku odznaczony przez Ministra brązową odznaką "Zasłużony Policjant". Podinsp. Zbigniew Gacek ukończył Akademię Rolniczą w Krakowie i studium oficerskie.

ab / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.