czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2005
  • wyświetleń: 880

Piłka nożna: MOSIR Czechowice nie wygrał turnieju

16 kwietnia suszecka hala sportowa po raz kolejny była areną zmagań piłkarskich. Tym razem okazją do tego był turniej organizowany corocznie przez Związek Górnośląski koło Suszec. W porannych zmaganiach piłkarskich zmierzyli się oldboje. Po raz pierwszy w historii w kategorii tej wystąpiła drużyna Hotelu Imperium i był to debiut bardzo udany, bowiem Hotelarze wygrali turniej, przerywając tym samym monopol na wygrywanie w tej kategorii wiekowej drużyny Orłów Mirosława K.

Drużyny te na zakończenie turnieju legitymowały się co prawda tą samą ilością punktów, jednak o zwycięstwie Imperium zadecydował bezpośredni pojedynek pomiędzy tymi drużynami, który to minimalnie (1-0) rozstrzygnęli na swoją korzyść zawodnicy Hotelu. Miejsce na podium uzupełniła ekipa gospodarzy, czyli Związku Górnośląskiego k. Suszec.

Po oldbojach przyszedł czas na kategorię OPEN, gdzie murowanym faworytem wydawał się być mistrz SALF zespół MOSIR-u Czechowice. Jednak już w pierwszym meczu czechowiczanie uznali wyższość drużyny Hotelu Imperium, a następnie Związku Górnośląskiego, w którego szeregach obserwowaliśmy głównie graczy miejscowego GKS-u Krupiński.

Meczem który decydował o pierwszym miejscu w turnieju było spotkanie Imperium z zespołem gospodarzy. W tym momencie wydawało się że gracze Imperium zasiądą na tronie w podwójnej koronie…, jednak gospodarze zweryfikowali ten pogląd i pokonali Hotelarzy spychając ich tym samym na drugie miejsce w turnieju.

Do turnieju głównego, który odbędzie się początkiem maja w Chorzowie awansowały zespoły Hotelu Imperium (oldboje) i Związku Górnośląskiego koło Suszec. Zespołom tym życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Maciej Stieber

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.