Wiadomości

  • 20 kwietnia 2005
  • wyświetleń: 887

22 kwietnia Dniem Ziemi

Dzień Ziemi obchodzony jest już od 1970 roku. Stanowi coroczną okazję do przypomnienia o odpowiedzialności, jaką ponosimy za naszą planetę. Od tej chwili upłynęło już 35 lat, a nasza planeta jednak coraz bardziej niszczeje. Dzięki nam jest coraz więcej śmieci, zanieczyszczeń w powietrzu, a mniej zieleni i czystej wody.

Jak odwrócić tą cywilizacyjną zagładę? Uwierzyć ekologom i włączyć się w działania dbające o nasze najbliższe środowisko. Ziemia ginie, a czas ucieka szybko.

Jak uczcić to zielone święto? Nasza propozycja to zasadzenie przynajmniej jednego drzewa i ochranianie go do czasu, gdy samo będzie wystarczająco silne. Może Wy też znaleźliście jakąś formę uczczenia Dnia Ziemi. Czekamy na Wasz odzew, bierzecie udział w różnego rodzaju happeningach z tej okazji, marszach ,akcjach, napiszcie!! Może macie pomysł na ratowanie przyrody? Czekamy!!

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.