czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2013
  • wyświetleń: 2527

Dyżur poseł Małgorzaty Pępek

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - Małgorzata Pępek zaprasza do przybycia na swój dyżur, podczas którego będzie można porozmawiać o polityce oraz na tematy nurtujące mieszkańców.

Biuro Poselskie Małgorzaty Pępek informuje, że w czwartek 30 lipca w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach od 10.00 do 15.00 odbędzie się dyżur Pani Poseł Małgorzaty Pępek.

Siedziba biura pani Poseł mieści się w Żywcu przy ulicy Rynek 21. Numer telefonu: 33-861-00-33.

---

Małgorzata Pępek przez kilka kadencji była radną Gminy Ślemień oraz członkiem Zarządu Gminy. Przez trzy kolejne kadencje od 2002 roku była wójtem gminy Ślemień, a od listopada 2011 roku jest Posłem na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Od kilku lat reprezentuje Platformę Obywatelską w regionie, kierując jej strukturami w powiecie żywieckim. Jest członkiem dwóch komisji sejmowych - samorządu terytorialnego i polityki regionalnej oraz rolnictwa i rozwoju wsi.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.