czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 lipca 2013
  • 3 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 6023

Niedrożne studzienki przy drogach

Wskutek ulewnych deszczów, domy i drogi w Czechowicach-Dziedzicach zostały zalane. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie zaczął szukać jeden z naszych czytelników i... znalazł.

W trakcie przejażdżki po mieście, pana Piotra zaskoczył fakt, iż studzienki przeciwdeszczowe są dosłownie zasypane. - Nikt ich nie oczyszcza, a przecież odprowadzają bardzo duże ilości wody. Niestety, nie w naszym mieście - pisze czytelnik.

Na ulicy Legionów, na odcinku od starej gminy do elektrociepłowni, pan Piotr naliczył 15 takich niedrożnych studzienek. Jedna z nich znajduje się nawet na wysokości ronda w południowych Czechowicach. Woda wylewała się z niej jeszcze na kilka dni po ulewach. - Może gdyby miasto raz do roku udrażniało studzienki, nie byłoby aż tak dużych problemów z nadmiarem wody? - zastanawia się pan Piotr.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia przesłane nam przez interweniującego czytelnika naszego portalu. Jeśli również w swojej galerii posiadasz takie fotografie - prześlij je do redakcji.

Niedrożne studzienki w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Piotr, keri, LogiMen, YAREK44

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.