czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 25 lipca 2013
  • wyświetleń: 2612

Anna Holocher wspiera rodziny

Pochodzi z Czechowic-Dziedzic, ma 27 lat, męża i trójkę dzieci. Aktywnie działa w Ruchu Narodowym - jest liderką Sekcji Kobiet RN i działaczką Obozu Narodowo-Radykalnego.

anna holocher
Anna Holocher aktywnie działa w Sekcji Kobiet Ruchu Narodowego i prowadzi akcje antyaborcyjne · fot. Przemysław Holocher


Anna Holocher we wszystkich swoich wypowiedziach podkreśla rolę rodziny. Sekcja Kobiet, którą prowadzi, wspiera domy samotnej matki oraz domy dziecka. Końcem lipca chcą ruszyć z ogólnopolską zbiórką dla samotnych matek oraz rodzin w ciężkiej sytuacji materialnej. - Będziemy zbierać ubrania, zabawki, kosmetyki i wszystkie akcesoria tak bardzo potrzebne dzieciom, a które są niestety szalenie drogie. Ale to nie wszystko- naszym marzeniem jest także meblowanie, remontowanie pokoików dziecięcych rodzinom, których na to zwyczajnie nie stać. - mówi Anna Holocher w wywiadzie dla portalu wmeritum.pl. Za jakiś czas Sekcja Kobiet powoła do życia fundację, której celem będzie między innymi pomoc materialna rodzinom w trudnej sytuacji życiowej.

Poza działalnością stricte materialną, Anna Holocher skupia się także na walce z aborcją. Sekcja Kobiet Ruchu Narodowego prowadzi portal na ten temat (www.aborcjatozbrodnia.pl), gdzie publikuje relacje ze swojej działalności. Ponadto współpracują z Fundacją PRO-Prawo do życia, organizują pikiety antyaborcyjne, projekcje filmu "October Baby" w Polsce, a także spotkania pro life dla uczniów. W maju kobiety z Ruchu Narodowego ruszyły z akcją pt: "Katoliku broń życia!", która kierowana jest do pseudo katolików, którzy mają liberalny stosunek do aborcji lub po prostu ją popierają.

Liderka Sekcji Kobiet Ruchu Narodowego zajmuje się również szeroko pojętą publicystyką i organizowaniem różnych spotkań/konferencji w ramach RN. Organizuje patriotyczne spotkania dla młodzieży szkolnej, a także zajmuje się takimi sprawami jak np. szycie flag narodowych.

BM / czecho.pl, źródło: wmeritum.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.