czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2005
  • wyświetleń: 1051

Sekcja zwłok - lekarze nie stwierdził obrażeń

Reklama

Lekarz przeprowadzający sekcję zwłok dwóch mężczyzn znalezionych w Iłownicy w Czechowicach-Dziedzicach, nie stwierdził żadnych obrażeń zewnętrznych czy też wewnętrznych - podaje Dziennik Zachodni.

Sekcja zwłok przeprowadzona w Pszczynie, nie dała odpowiedzi na pytania dotyczące przyczyny śmierci dwóch mężczyzn. Dalej nie wiadomo, czy były w to zamieszane osoby trzecie, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Pozostaje czekać na dalsze badania.

A.O. / pless.pl

-----------------------------------

Informacja z 2005-04-26

Będzie sekcja zwłok

Morderstwo czy tragiczny wypadek - przyczyny śmierci dwóch młodych mieszkańców Pszczyny, których ciała zostały wyłowione z rzeki Iłownicy w Czechowicach, poznamy być może jeszcze w tym tygodniu. Jutro w Zakładzie Medycyny Sądowej Katowicach zwłoki mężczyzn zostaną poddane sekcji zwłok. Młodzi pszczynianie zarabiali na życie sprzedając złom. Ostatni raz wyjechali z domu na rowerach 30 marca.

Policjanci nadal poszukują rowerów, na których dwaj mężczyźni, prawdopodobnie, przyjechali z Pszczyny do Czechowic.

Iza

--------------------------------

Informacja z 2005-04-25, godz. 20.30

Zwłoki w Iłownicy

Zwłoki dwóch młodych mężczyzn - mieszkańców Pszczyny, wyłowiono z rzeki Iłownicy w Czechowicach. Ich ciała, po wyłowieniu z rzeki były w kompletnym rozkładzie, dlatego trudno stwierdzić czy zostali zamordowani czy też doszło tragicznego wypadku. Mężczyźni zarabiali na życie zbierając złom. Ostatni raz wyjechali z domu, na rowerach, 30-go marca.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które spotkały mężczyzn – zwłaszcza 30-go marca lub później. Policjanci poszukują też rowerów, na których mieszkańcy Pszczyny - prawdopodobnie - przyjechali do Czechowic.

Wszelkie informacje mogące pomóc Policji w ustaleniu okoliczności śmierci dwóch mężczyzn należy zgłaszać na numer alarmowy Policji – 997.

Iza

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.