czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2013
  • 1 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 16387

TV: Stara Kablownia z lotu ptaka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Pierwszy sklep w Centrum Handlowym "Stara Kablownia" zostanie otwarty jeszcze w sierpniu. Niestety tylko jeden, na otwarcie całego obiektu mieszkańcy będą musieli poczekać dwa miesiące dłużej.

Reklama- 29 sierpnia otwarty zostanie pierwszy wielkopowierzchniowy sklep Centrum Handlowego Stara Kablownia. Już za miesiąc mieszkańcy Czechowic-Dziedzic i okolic będą mogli zrobić zakupy w sklepie Jysk, który oferuje artykuły wyposażania wnętrz - powiedziała nam Agnieszka Gach, specjalista ds. komercjalizacji CH.

Niestety to jedyny punkt, który będzie udostępniony klientom jeszcze w wakacje.

- Ze względu na przedłużające się prace wykończeniowe otwarcie całego Centrum zostało przełożone na październik. W tej chwili na terenie galerii trwają prace adaptacyjne w lokalach Najemców, w pasażu układana jest posadzka, montowane są witryny, dobiega końca budowa parkingu na parterze A - mówi Agnieszka Gach.

Jak wygląda aktualnie Stara Kablownia z lotu ptaka - możecie zobaczyć na poniższym filmie ze środy 31 lipca.

Stara Kablownia - prace wykończeniowe · fot. Grzegorz Słowiński


Poza sklepami w Centrum Handlowym pojawią się: kino, lokale gastronomiczne, pralnia, apteka oraz optyk. W obiekcie znajdą się również browar, a także Centrum Rozrywki i Zabawy ChaCharnia.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj