Wiadomości

  • 4 sierpnia 2013
  • 18 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 12746

Piknik Rybny w Czechowicach

Za nami:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina zaprasza na Piknik Rybny, który odbędzie się 18 sierpnia od 14.00 w Parku Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Piknik rybny


Piknik ma być promocją polsko-czeskiego "Atlasu ryb", który powstał przy czynnej współpracy partnerów z Polski i Czech. Na pikniku będzie okazja do zapoznania się z ofertą gospodarstw rybackich zajmujących się hodowlą ryb z obszaru Bestwiny, Czechowic-Dziedzic, Jasienicy, Jaworza oraz Wilamowic, jak również z Czech.

W programie m.in.: występ Orkiestry Dętej z Czechowic-Dziedzic, występ zespołu "Fishbones", pokaz tańca dancehall w wykonaniu ekipy tanecznej "Chore kotki" na czele z mistrzem Polski dancehallu, występ zespołu z Czech "BG Nova", występ kapeli "Reputacja", zabawa taneczna z zespołem "Nega" oraz gwiazda wieczoru - "Mechanicy Shanty".

W programie ponadto: konkurs kulinarny "Smaki Regionów pogranicza polsko-czeskiego", pokaz kulinarny połączony z bezpłatną degustacją ryb, blok zabaw i konkursów dla najmłodszych oraz malowanie twarzy.

Partnerami wydarzenia są: Miasto Orlova, Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Patronat honorowy nad piknikiem objęli: Stanisław Kalemba - minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Zygmunt Łukaszczyk - wojewoda śląski, Stanisław Dąbrowa - członek zarządu województwa śląskiego, Marian Błachut - burmistrz Czechowic-Dziedzic i Andrzej Płonka - starosta bielski.

new / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.