czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3477

Tunel już otwarty

Od kilku dni tunel między ulicami Kolejową i Hutniczą jest otwarty. To dobra wiadomość dla mieszkańców i rowerzystów tego rejonu. Gdy tunel był zamknięty wiele osób, mimo zakazu, przechodziło przez tory.

Reklama

Tunel otwarty
Gdy tunel został zamknięty, wiele osób, mimo zakazu przechodziło przez tory. · fot. SK


Burmistrz Marian Błachut nie kryje zadowolenia. - Udało się otworzyć tunel, z którego dziennie korzysta bardzo wiele osób i rowerzystów. To ważny ciąg komunikacyjny dla naszego miasta - mówi burmistrz Błachut.

W rozmowie z nami burmistrz Marian Błachut mówi o dobrej woli dyrektor Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP SA w Katowicach Jolanty Michalskiej.

- Wszystko wskazuje na to, że uda się nam jako gminie przejąć ten obiekt, aby go wyremontować. Chodzi nam o bezpieczeństwo mieszkańców, którzy tamtędy przechodzą każdego dnia. Trudno teraz mówić o jakimś konkretnym terminie. Być może do końca roku uda się zamknąć sprawę. Cały czas czynimy starania o przejęcie obiektu lub wykonywanie przez PKP S.A. należytego remontu - mówi burmistrz Błachut.

KP / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.