czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1978

Wakacje? Nie bez ubezpieczenia!

Artykuł sponsorowany:

Coraz więcej Polaków planuje swoje wakacyjne wyjazdy za granicę naszego kraju. Takie wakacje niejednokrotnie mogą zostać zapamiętane do końca życia. Zadbaj o to, żeby wspomnienia z wakacji były tylko pozytywne. Chyba nikt z nas nie chce pamiętać wakacji jako czasu, który przez małe niedopatrzenie wyczyścił nasze konto z oszczędności bądź wpędził nas w poważne długi.

Lontex
Wakacje za granicą? Bez ubezpieczenia Nie jedź!


Lontex


Czy pomyślałeś o tym co stanie się w wypadku skręcenia nogi na zagranicznych szlakach górskich? Jeśli nie będziesz odpowiednio ubezpieczony z własnej kieszeni pokryjesz np. koszty transportu do szpitala. Powszechnie wiadomo, że helikopter nie należy do najtańszych środków komunikacji. Transport to dopiero początek, w przypadku poważniejszej kontuzji czeka nas leczenie bądź zabiegi, które mogą potrwać więcej niż jeden dzień, a z każdym kolejnym dniem pobytu w szpitalu koszty rosną.

Częstym powodem dla którego nie ubezpieczamy się na wakacjach są rzekomo wysokie koszty. Nic bardziej mylnego - koszt ubezpieczenia to około 5 zł na osobę za jeden dzień, co w porównaniu z kosztem leczenia np. w USA, gdzie dzień pobytu w szpitalu może wynieść nawet 60 tys. zł jest niczym.

Jeśli przed wyjazdem masz mało czasu bądź nie możesz wyrwać się z pracy pozwól, że zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - prześlij nam tylko odpowiednie dokumenty drogą mailową, a my zajmiemy się resztą.

Agencja Ubezpieczeniowa Lontex to nie tylko ubezpieczenia na wakacje. Posiadamy również atrakcyjną ofertę ubezpieczeń:
- samochodów
- domów i mieszkań
- na życie
- OC w życiu prywatnym
- flot samochodowych oraz majątku firmowego
i wiele innych...

---

Lontex
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 88b
tel. 32 215 27 97 wew. 38
kom. 797 004 287
kom. 508 681 999
e-mail: ubezpieczenia@lontex.pl
www.ubezpieczenia.lontex.pl