czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 4736

Pijana przyjechała na kąpielisko

Blisko 3 promile alkoholu wykazało badanie 51-letniej kierującej toyotą, która na parkingu przed czechowickim kąpieliskiem staranowała dwa inne pojazdy. Nie zwracając na ten fakt uwagi, kobieta wysiadła z samochodu i poszła na basen. Czechowiccy policjanci zatrzymali sprawczynię dzięki informacjom przekazanym przez świadków zdarzenia.

Reklama

Do zdarzenia doszło w środę w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Legionów. Świadkowie zauważyli toyotę, za kierownicą której siedziała kobieta. Kierująca jechała zygzakiem i odbijała się od krawężników, a w czasie parkowania, uderzyła w dwa inne zaparkowane tam pojazdy - Volkswagena Passata i Mercedesa.

Po chwili wysiadła z samochodu i zataczając się poszła w kierunku basenu. Świadkowie przekazali te informacje policjantom. Już chwilę później patrol zatrzymał sprawczynię. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Kobieta zaprzeczała, że kierowała tym pojazdem. Trafiła do policyjnego aresztu.

Usłyszała zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do 2 lat więzienia. W przeszłości była już karana za jazdę "na podwójnym gazie", za co między innymi straciła prawo jazdy na 3 lata.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.