Wiadomości

  • 11 sierpnia 2013
  • 18 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3479

Nordic walking w Czechowicach

Za nami:

Po raz drugi będzie można skorzystać z nauki chodzenia z kijkami, popularnie zwanego nordic walking. W niedzielę 18 sierpnia od 15.30 do 17.00 w parku miejskim Lasek przy ul. Sienkiewicza na osoby, które chcą zapoznać się z tą formą rekreacji lub podszkolić się w technice marszu czekać będą instruktorzy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek, kondycję i umiejętności, z własnymi kijkami lub bez - na miejscu będą czekały kije do wypożyczenia. Po zakończeniu części aktywnej na uczestników warsztatów będzie czekał poczęstunek.

Warunkiem udziału w warsztatach jest wcześniejsze zgłoszenie osobiste, telefoniczne lub poprzez pocztę elektroniczną w Wydziale Strategii, Rozwoju i Promocji w Urzędzie Miejskim, Pl. Jana Pawła II 3/3 (tel. 32 214-71-68, 32 214-71-93, 32 214-71-86, e-mail: t.kudzia@czechowice-dziedzice.pl).

Warsztaty są organizowane w ramach projektu "Chodźcie z nami. Aktywna rekreacja na ścieżkach nordic walking" realizowanego przez Gminę Czechowice-Dziedzice wraz z miastem partnerskim Orlova. W ramach projektu zostały wybudowane w parku miejskim specjalne ścieżki do nordic walkingu.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.