czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2013
  • 8 września 2013
  • wyświetleń: 6405

Rodzinny Piknik Rowerowy

Za nami:

W niedzielę 8 września w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Rodzinny Piknik Rowerowy.

Reklama

Regulamin Rodzinnego Pikniku Rowerowego
Sugerowana trasa Rodzinnego Pikniku Rowerowego

Janowicki Rajd Rowerowy za nami
Rodzinny Piknik Rowerowy


- W związku z trudnościami jakie pojawiły się na naszych drogach musieliśmy zmienić nieco formułę Rodzinnego Rajdu Rowerowego . Proponujemy Państwu zabawę w formie przypominającą jazdę na orientację. Otrzymujecie od nas wskazówki gdzie są obowiązkowe punkty kontrolne, na których potwierdzicie swoją obecność - mówią organizatorzy.

Dla mniej zorientowanych w terenie pomocna będzie sugerowana trasa przejazdu z wszystkimi ulicami, którymi do punktów kontrolnych można dotrzeć. Będą to m.in.: Pl. Jana Pawła II, Pałac Kotulińskich, Urząd Skarbowy i Lasek (pełna lista do pobrania po prawej stronie)/ Trasa będzie miała ok. 27 km.

Wyjechać będzie można z dowolnego miejsca - indywidualnie (z domu, z przyjaciółmi, z rodziną ), trasą przez siebie samych wybraną i omówioną, do punktów kontrolnych czynnych od godz. 10.00 do 14.00.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.