czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 4311

Pijani kierowcy i złodzieje

Fala pijanych kierowców pojawiła się w ciągu ostatnich kilku dni na naszych drogach. Doszło również do dwóch kradzieży, nieszczęśliwego wypadku i oszustwa.

Reklama

Z otwartego mieszkania przy ul. Krzanowskiego w Czechowicach-Dziedzicach złodziej - korzystając z "okazji" - skradł m.in. czarną szkatułkę w kształcie serca. Straty oszacowano na ok. 1500 zł. Do zdarzenia doszło 20 sierpnia.

Tego samego dnia - w naszym mieście - doszło również do nieszczęśliwego wypadku. 50-letni kierowca koparko-ładowarki podczas prac budowlanych przejechał po stopie 22-letniego mężczyzny. - Poszkodowany doznał zwichnięcia prawej stopy - mówi rzecznik prasowa KMP w Bielsku-Białej Elwira Jurasz.

W Zabrzegu na ul. Waryńskiego zatrzymano 20-latka z Pszczyny, który jadąc motorowerem miał 1,5 promila w wydychanym powietrzu. W Kaniowie na ul. Batalionów Chłopskich zatrzymano 37-latka, który kierował rowerem. Od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Na ul. Konopnickiej w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymano kolejnego kierowcę na "podwójnym gazie". Miał 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 25-latek kierował samochodem marki Volkswagen Polo .

Kolejnego nietrzeźwego kierowcę zatrzymano w Bestwinie na ul. Podlaskiej. 25-letni kierowca peugeota miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

17 sierpnia na ul. Dworcowej doszło do kradzieży z budynku PKP. Straty wyceniono na 2 tys. zł.

- Dwa dni później mieszkanka miasta zgłosiła oszustwo na jednym z portali internetowych. Kupiła wymarzony model telefonu Sony Xperia o wartości 600 zł. Nie doczekała się jednak ani towaru, ani zwrotu pieniędzy - mówi rzecznik Elwira Jurasz.

Do kolejnej kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy ul. Sobieskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Złodziej wykorzystując nieuwagę skradł 27-letniej czechowiczance - w czasie zakupów - telefon komórkowy marki Sony Xperia. Do zdarzenia doszło w sobotę 17 sierpnia

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.