czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2013
  • 27 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2295

Nordic walking w Czechowicach

Za nami:

Po raz trzeci w Czechowicach-Dziedzicach będzie okazja do nauki chodzenia z kijkami, popularnie zwanego nordic walking. We wtorek 27 sierpnia w godzinach 11.30-13.30 w parku miejskim na osoby, które chcą zapoznać się z tą formą rekreacji lub podszkolić się w technice marszu czekać będą instruktorzy nordic walkingu.

Reklama

Warunkiem udziału w warsztatach jest wcześniejsze zgłoszenie osobiste, telefoniczne lub poprzez pocztę elektroniczną w Wydziale Strategii, Rozwoju i Promocji w Urzędzie Miejskim, Pl. Jana Pawła II 3/3 (tel. 32 214-71-68, 32 214-71-93, e-mail: t.kudzia@czechowice-dziedzice.pl).

W zajęciach może wziąć każdy bez względu na wiek, kondycję i umiejętności, z własnymi kijkami lub bez - na miejscu będą czekały kije do wypożyczenia. Po zakończeniu części aktywnej na uczestników warsztatów będzie czekał poczęstunek.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu pn. "Chodźcie z nami. Aktywna rekreacja na ścieżkach nordic walking" realizowanego przez Gminę Czechowice-Dziedzice wraz z miastem partnerskim Orlova. W ramach projektu zostały wybudowane w parku miejskim specjalne ścieżki do nordic walkingu.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.