czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2013
  • 3 września 2013
  • wyświetleń: 5000

Butterfly: zimowy obóz narciarski

Artykuł sponsorowany:

Szkółka Butterfly prowadzi zapisy na zimowy obóz narciarski w Białce Tatrzańskiej w dniach 18.01.2014-24.01.2014. szczegóły oferty do pobrania. Ilość miejsc ograniczona.

Butterfly


Obóz zimowy 2014

Butterfly
Obóz zimowy ze szkółką Butterfly


Butterfly
Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych


Prowadzimy również zapisy na naukę pływania. Od dawna wiadomo, iż pływanie to najbardziej wszechstronna dyscyplina sportu, zalecana w każdym wieku i kondycji fizycznej. Miło nam zatem poinformować, iż od września rozpoczynamy kolejny nabór na zajęcia nauki i doskonalenia pływania ze Szkółką Pływania Butterfly na pływalniach "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach, oraz "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

Już po raz dziesiąty zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 lat, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z pływaniem, jak również młodych pływaków, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Do chwili obecnej nasza szkółka zaraziła pływackim bakcylem setki podopiecznych, wśród których kilkoro kontynuuje sportową karierę w profesjonalnych klubach pływackich. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych.

Zapisy prowadzone są pod nr telefonów:
+48 506-175-430
+48 604-276-089


Jeśli szukasz ciekawych zajęć pozalekcyjnych i możliwości rozwoju swojej pociechy, nie wahaj się i zapisz dziecko już dziś!

Szkółka Butterfly


Szkółka Butterfly zajmuje się również organizacją letnich i zimowych obozów, organizacją zawodów pływackich takich jak: Memoriał Kanika, który jest obecnie największą imprezą sportową organizowaną w Goczałkowicach i rejonie, gdzie startuje ponad 400 zawodniczek i zawodników. Jesteśmy również organizatorem Ligii Pływackiej w Brzeszczach

Galeria zdjęć z memoriału Kanika 2013 - zobacz

Galeria zdjęć z obozu windsurfingowego Niewiesze 2013 - zobacz

Galeria zdjęć z obozu zimowego Białka tatrzańska 2013 - zobacz

Rozpoczynamy już zapisy na zimowy obóz narciarski! Oferta obozu do pobrania po prawej stronie artykułu.

www.szkolkabutterfly.pl