czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 12030

Otwarcie Jyska w Czechowicach

Artykuł sponsorowany:

Już za kilka dni w Starej Kablowni nastąpi otwarcie pierwszego sklepu. Fani skandynawskiego designu, ładnych dodatków i artykułów wyposażenia wnętrz w korzystnych cenach będą mogli zrobić zakupy w nowym supermarkecie sieci JYSK.

JYSK


Stara Kablownia


JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje artykuły pod hasłem "wszystko dla domu" i jest prawdziwym ekspertem w kulturze snu na całym świecie. Dla swoich klientów stale oferuje bogaty wybór kompletów pościeli , poduszek, materacy, artykułów dekoracyjnych jak i również mebli ogrodowych.

Obecnie grupa JYSK obejmuje 2.050 sklepów w 35 krajach na całym świecie, między innymi w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, na Węgrzech, Holandii, na Słowacji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Islandii, Kanadzie, Grenlandii, Francji, Wielkiej Brytanii no i oczywiście w Polsce.

Na otwarcie w nowopowstałym centrum w Czechowicach-Dziedzicach Jysk przygotował wiele atrakcyjnych ofert i niespodzianek cenowych!
Serdecznie zapraszamy wszystkich dnia 29 sierpnia do Starej Kablowni na wspólne świętowanie. Sklep będzie znajdował się na parterze centrum handlowego.
A już miesiąc później w październiku otwarcie całego centrum. Będzie się działo!