czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 maja 2005
  • wyświetleń: 710

A może do kina?

Maj w kinie Świt zapowiada się bardzo ciekawie. Polecamy w pierwszych dniach miesiąca (1-5 maj) Constantine (o godz. 18.00). To film o człowieku , który posiada niechciany dar. Z łatwością potrafi rozpoznać potomstwo aniołów i demonów. Te wizje pchną go ku samobójstwie. Odratowany wbrew sobie próbuje uzyskać zbawienie odsyłając demony tam skąd przybyły. Tytułowy bohater John Constantine (Keanu Reeves) najkrócej mówiąc trafił do piekła i z niego powrócił.

W repertuarze kina też coś dla dzieci. Animowana przygodówka Przygody Lisa Urwisa (27-31 maj). Film oparty na średniowiecznej bajce o Lisie, znanej wszystkim dzieciom we Francji. Tytułowy Lis to rzeczywiście urwis i w gruncie rzeczy niezły spryciarz, który bardzo często balansuje na granicy prawa. Jak zapewniają znawcy kina dla dzieci, bajka trzyma w napięciu do samego końca, gdzie dowiemy się kto wyjdzie obronna ręką z opresji: lis czy jego wróg wilk.

Kino Świt to także Dyskusyjny Klub Filmowy „Puls”, który zaprasza na swoje seanse. I tak: 9 maja o godz. 20.00 Życie i cała reszta; 16 maja o godz. 20.15 Ukrzyżowani kochankowie; 23 maja o godz. 20.30 Tajemnica Galindeza.

Pełny repertuar kina na maj dostępny na naszej stronie.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.